עיצוב דפי נחיתה
כללי מחשבים ואינטרנט

כתיבת דפי נחיתה בפחות מחצי שעה!

אני כותב הרבה, זה המקצוע שלי. אני מתמחה בכתיבה של דפי נחיתה, מאמרים, פוסטים, כתבות לעיתונות ואפילו סטאטוסים לרשתות החברתיות, ואני מאמין שטקסט טוב, כל טקסט טוב לרשת, לא צריך לגזול הרבה זמן מאיתנו ואין זה משנה אם אנחנו כותבים מקצועיים או חובבניים.

ברור שתוכן הוא המלך ברשת האינטרנט, אבל לי באופן אישי אין יותר מדי זמן להשקיע בכל כתבה, דף נחיתה או מאמר. ואם לומר לכם את האמת, גם לגולשים שלכם אין יותר מדי זמן לקרוא ובוודאי לא את הסבלנות. הגולשים שלנו מחפשים את השורה התחתונה, את התועלת, היתרונות.
כדי להבין איך כותבים דפי נחיתה בפחות מחצי שעה, הכנתי עבורכם כמה טיפים לכתיבה יעילה אך עם זאת איכותית! כותבים שסבורים שכדי לכתוב טוב צריך להשקיע הרבה מאוד זמן יתבדו אם יקראו את הכתבה הזו, מילה שלי!

צידה לדרך:

   רשימת רעיונות בכיס. כמו סופרים ומשוררים אני ממליץ לכל מי שעוסק בכתיבה שישא עימו פנקס קטן או יצור בפתקים בטלפון הנייד רשימה של נושאים עליהם אפשר לכתוב טקסטים עתידיים. כי ככה היא המוזה, היא יכולה לתפוס אותו במקומות הכי לא צפויים (אפילו בשירותים). הרעיון הוא פשוט, ותנועת הצופים הגידה אותו היטב – "היה נכון, תמיד".

  כתיבה בבולטים. דף נחיתה הוא דף שאמור להיות קצר ותמציתי. לכן מומלץ מאוד לכתוב חלק מן החומרים בבולטים. הבולטים מאפשרים להעביר מספר רב של רעיונות/יתרונות/תועלות בצורה קצרה ועניינית ובאופן שקל לעקוב אחריהם, או במילים אחרות, כתבו תכל'ס.

•   האורך כן קובע. דפי נחיתה ממהותם לא אמורים להיות ארוכים. זו בדיוק הסיבה מדוע לא צריך להשקיע שעות ארוכות בכתיבתם, ודי בחצי שעה בלבד.

•   מחסום כתיבה ניתן לשחרור. אם אתם מרגישים שאתם תקועים, אין טעם לבהות במסך המחשב, תעשו משהו אחר, תאמינו לנו, תוכלו להמשיך לכתוב יותר מאוחר בשטף ובקלות.

   השקיעו בכותרת. הכותרת היא אחד האלמנטים הכי חשובים במסרים שיווקיים, לכן מומלץ מאוד להשקיע חלק ניכר מהזמן בכותרת שנועדה ללכוד את תשות ליבו של הגולש. שאר הטקסט כבר ניתן לנו מהלקוח בשיחה הראשונית, כאשר הוא פרס בפנינו את היתרונות/התועלות/הרעיונות של המוצר/שירות.

אם תעקבו אחר הטיפים האלו תוכלו לכתוב דף נחיתה, מאמר, כתבה עיתונאית או סטאטוס מרשים בהרבה פחות זמן. למעשה גם את הכתבה הזו כתבתי בתוך 30 דקות (בדקתי עם סטופר).

נכתב בשיתוף VIPlus – המתמחה בפתרונות דפי נחיתה

כתיבת תגובה