ספורט
בריאות כללי

מאמן כושר אישי – האם זה סוד ההצלחה של הסלבס?

הקיץ נראה רחוק מתמיד, כולם מצטנפים בתוך הפליזים והסוודרים, מכוסים במיטב השכבות, ולא עושים בכלל עניין מהצלוליטיס שמצטבר שם מתחת הכול. נשנושים מול הטלוויזיה, שוקו ליד הפוך, תותים בקצפת, אוכלים מכל הבא ליד ומזיעים בעיקר כשמגזימים עם החום של המזגן. אבל יש אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם כאלה מחדלים! לא ולא! שגרת הכושר של המפורסמים נמשכת גם עמוק אל תוך החורף, והם ממשיכים להתחטב ולהתחטב, שמא מצלמת הפאפרצ'י תתפוס אותם עם קילו עודף. אז בזמן שאנחנו משמינים מנחת כדאי שנקבל דוגמא מהמפורסמים המצטיינים שכבר מתכוננים לעונת הרחצה הבאה ולא מוותרים לעצמם על טיפת זיעה אחת.

ענת הראל, למשל, ההיא מהפרסומות לכל מיני חטיפי בריאות, מתאמנת בעיקר בריצה בפארק ולפעמים היא עושה את זה ביחד עם פרטנרים שמעלים את רף המוטיבציה. היא עושה את זה לפחות חמש פעמים בשבוע (!) כשפעמיים היא עושה ריצה קלה ובשאר הימים אימוני כוח. כשהיא לא רוצה היא שוחה. מאמן כושר אישי אין לה אבל היי, היא מאמנת הכושר האישי הלאומית שלנו מהפרסומות, לא?

יוליה פלוקטין, מתאמנת בעיקר באמצעות מחול, היא רוקדת באופן קבוע בסטודיו. גם בימים הכי גשומים היא לא מוותרת לעצמה על אימונים. היא התחילה לרקוד כבר בגיל ארבע. כשהיא לא רוקדת, היא מנסה לעשות יוגה אבל משתעממת מזה דיי מהר.

קובי אפללו, מתאמן ביחד עם מאמן כושר אישי בחדר הכושר ולפעמים גם לבד לפחות ארבע פעמים בשבוע, כל אימון אורך שעתיים. הוא גם חובב ענק של נעלי ריצה – יש לו אוסף עצום. ממש קארי בראדשו הבחור. אם זה מעודד אתכם, דרכו של קובי לא הייתה קלה – בהתחלה כשהוא עלה על הליכון אחרי עשר דקות הוא כבר היה מתנשם וחצי מעולף. הוא תמיד מספר בראיונות שלידו רצה גברת בת 70 במשך למעלה מ-40 דקות ובמהירות הרבה יותר גבוהה משלו. אבל הנה, היום הוא מתאמן מצטיין. דוגמא ומופת לכולנו!

ויש כאלה שלא מסתפקים רק במאמן כושר אישי, אלא מנהלים מכון כושר משלהם! יהודה לוי פתח חדר כושר והרבה מפורסמים פוקדים את המקום ומאמנים שם ביחד אתו. מתאמנת קבועה היא אחת שקוראים לה בר רפאלי. היא תמיד מגיעה למכון עם המאמן שלה שלא נותן לה להישבר. מדורי הרכילות אוהבים לצלם אותה יוצאת מהמקום לבושה בכל מיני בגדי ספורט זוהרים שמישהו ככל הנראה נתן לה במתנה, אבל זה כבר נושא רגיש שלא ניכנס אליו בכתבה הזו…

אגב גם רותם סלע מגיעה כמה פעמים בשבוע לחדר הכושר של יהודה הלוי ביחד עם מאמן כושר אישי שמפקח באופן תמידי על שריפת השומנים והגדלת מסת השריר. גם מיכל אנסקי אוהבת לעשות שם אירובי, וגם מאיה קרמר מפגינה נוכחות ביחד עם בעלה החתיך רון שחר.