מבזקי חדשות
אקטואליה כללי

אפליקציות מומלצות עבור מבזקי חדשות

תגידו, איך לא נמאס לכם לשמוע חדשות? להתעדכן בכל הדברים הרעים שקורים? להכיל את כל צער העולם? אם זה טבוע בכם באופן בלתי נמנע, וכל שנותר לכם הוא להיכנע ליצר הבלתי נשלט הזה, כדאי שתהיה לכם לפחות אחת מהאפליקציות הבאות שיספקו לכם מבזקי חדשות באינפוזיה לוריד, ממש דרך היד שאוחזת במכשיר הסלולר. כולן, אגב, זמינות גם למשתמשי אייפון וגם למשתמשי אנדרואיד.

Feedly – אם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להחמיץ אף מבזק חדשות, אף כותרת בוואי נט/ וואלה/ נענע, ופשוט חייבים להיות הראשונים שמשתפים ידיעה מרעישה על הוול, כדאי מאוד שיהיה לכם קורא RSS. קורא כזה יחסוך לכם את הזמן הרב הכרוך בלעבור אתר-אתר ולבדוק, שוב ושוב, מה התעדכן. פידלי מארגן בצורה נוחה ומזמינה במיוחד את כל המקורות שלכם (אתרים, בלוגים, ערוצי יוטיוב), וניתן להתחבר אליו מכל מקום ומכל מכשיר. מאוד נוח גם לשתף מתוכו אל שלל הרשתות החברתיות כמו טוויטר, פייסבוק, לינקדין וכו'. יש שיגידו שזה הקורא הטוב ביותר, ויש בזה משהו. אגב, אם אתם עוסקים בתחום התוכן, כעורכים או כעיתונאים, אין שאלה בכלל – חייב להיות לכם פידלי.

Pulse – רוצים להרגיש שאתם אוחזים בעיתון בסטייל מבלי להסתבך עם הדפים שלו, בטח כשאתם נוסעים באוטובוס צפוף? האפליקציה הזו, שכמובן גם תחזיק בשבילכם את היד על הדופק בכל הקשור לחדשות ולאירועים אקטואליים, מספקת חוויה מגזינית משובחת. אתם יכולים לבחור מאילו מגזינים היא תשאב עבורכם את התכנים ובאילו תחומים, מספר דפים ומספר אייטמים שיוצגו בדף שמדמה עיתון רגיל, וכמובן למשוך גם אייטמים חמים מרשימת ה-RSS  החמודה שלכם (זאת שאולי כבר יצרתם דרך פידלי?). מעבר לכך, אפליקציה מאוד ויזואלית ונעימה. תהיו בטוחים שגם ג' יפית הייתה ממליצה עליה.

24Israel –  האפליקציה הזו תגיש לכם בדיוק אבל בדיוק את החדשות שמעניינות אתכם היישר מערוצי ואתרי החדשות הישראלים המרכזיים. הממשק הפשוט, הנוח והאינטואיטיבי יאפשר לכם להגדיר בקלות איזה נושאים מעניינים אתכם (בארץ, בעולם, כלכלה, בריאות, ספורט, תיירות, קולנוע, אוכל, רכב ועוד) וכן מאיזה אתרים תרצו לקבל את העדכונים, המאמרים והכתבות. לחיצה על כותרת מהעמוד הראשי של האפליקציה מובילה לעמוד שבו ניתן לצפות בתקציר של המידע ובמידה ורוצים ניתן להיכנס לקריאת הכתבה המלאה. באפליקציה מוצג מידע מעודכן באופן שוטף והיא מציגה רק כתבות מה-24 שעות האחרונות. כך שתהיו בטוחים שמה שאתם קוראים זה לא את נייר העיתון לעטיפת דגים מאתמול. ניתן לשתף כל כתבה באופן נוח ביותר בשלל הרשתות החברתיות ובאפליקציות הצ'יטוט החביבות עליכם. זו אחת מבין האפליקציות הישראליות הכי פשוטות לתפעול, ובתור שכזו היא תפורה על אנשים שפשוט רוצים את המידע מבלי להסתבך עם חיפושי RSS  וכדומה. אימא שלכם בטוח תסתדר אתה מצוין.

לכל המבזקים והעדכונים – בקרו בעמוד מבזקי חדשות של נענע 10

כתיבת תגובה