כללי

מה שנסתר מהעין יכול לבוא לטובתכם

בעידן של היום ניתן להודות שאי אפשר לחיות בבית קרקע מבלי להקיף אותו במערכת אבטחה שתמנע פריצות לא רצויות. אך גם כשקיימת אזעקה המקיפה את הבית, אין זה אומר שזה מספיק או שהפורץ ייתפס בעקבות קולה הרם של האזעקה.

אם אתם מרגישים את הצורך להגן על הבית שלכם עוד יותר, הנה פריטים סמויים לעין שיכולים לעזור לכם בשעת הצורך

מצלמות נסתרות בתוך הבית

אם אתם רוצים להיות בשליטה על הבית שלכם גם כאשר אתם לא נמצאים בו או גם בשעה שאתם ישנים, התקנת מצלמות נסתרות בתוך הבית יכולה להיות הדבר הנחוץ לכם בשביל השקט הנפשי שלכם. תוכלו לשים את המצלמות הנסתרות באזורי מפתח בבית, אזורים כאלה שבמידה ונכנס פורץ הביתה, יצליחו לצלם את פניו ולהוכיח זאת לאחר מעשה. אתם יכולים לבחור להתקין מצלמות נסתרות בכל החדרים או רק במסדרונות הבית במידה ואתם מרגישים שזו חדירה לפרטיות של שאר דיירי הבית.

מצלמות נסתרות
מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות מחוץ לבית

אז נכון שיש לכם את האזעקה ואת החיישנים שלה שיזעקו במידה ומישהו יתקרב אך אין זה אומר שהן יכולות להוכיח אחר כך מי זה שניסה לפרוץ אליכם הביתה. אך אם תוסיפו לאזעקה גם מצלמות נסתרות בשלל נקודות המקיפות את הקרקע שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שאחת מהמצלמות תצליח לתפוס את מי שמנסה לחדור לשטח הבית החצר או הגינה שלכם. לאחר מכן תוכלו להראות את הצילומים שלכם כראיות כאשר תתלוננו על ניסיון פריצה שכמובן, לא צלח.

חיישני תנועה ואור

מעבר לחיישני המותקנים יחד עם התקנת האזעקה בבית שלכם, אנחנו היינו ממליצים לכם גם להתקין חיישני תנועה הפועלים על אור. כך, כאשר ילך מי שילך אצלכם בשטח הבית, מבלי שידע תידלק עליו התאורה באופן אוטומטי לאחר שחיישני התנועה זיהו אותם הולכים. כשיש לכם את חיישני התנועה ואור זה גם יתרון גדול לזיהוי ודאי דרך מצלמות נסתרות הנמצאות בשטחו של הבית. החיישנים הללו די נפוצים כך שלא מדובר בהליך מסובך או יקר.

ודאו כי חיישני האזעקה נמצאים גם בתוך הבית

אמנם דיברנו על האזעקה רבות, החלטנו לוודא איתכם שחיישני האזעקה מותקנים גם בתוך הבית. נכון שההתראה בדרך כלל מגיעה מחוץ לבית כאשר נוצר ניסיון חדירה לבית באופן לא חוקי. אך כשיש חיישנים בתוך הבית, בכל חדר וחדר, הדבר מאפשר לדעת ביתר דיוק היכן נמצא הפורץ והאם הוא עובר בין החדרים בזמן אמת. כך יהיה קל יותר לתפוס אותו או אפילו לדעת מהיכן הוא נכנס ומהיכן הוא מתכנן לברוח.

לסיכומו של דבר אנחנו יכולים להגיד לכם שכל הפריטים שדיברנו עליהם פה הם פריטים שכל בית צריך. לאחר ההתקנה הם אינם מסובכים ואפילו הופכים את החיים לקלים יותר, נוחים יותר ובטוחים יותר.