כללי

מתנות למשפחה עם הרבה מחשבה

בשנות השלושים המוקדמות לחייכם, כשאתם מבוססים היטב במקצוע שלכם ומרוויחים משכורת ראויה, אתם מתחילים לחלק מתנות למשפחה בחגים ובימי הולדת, שיש להן אופי יותר מושקע. בפעולה כמעט שגרתית, אתם נכנסים לאתרי מתנות או מחפשים מתנות למשפחה בחנויות מתנות, ומעניקים לבני המשפחה שלכם מזוודות שלמות של מתנות למשפחה.

וזה לא הכול. מה אתם עושים כאשר אתם משקיעים הרבה מחשבה בקניית המתנות לבני המשפחה שלכם, אבל לא מקבלים את אותה רמת התחשבות בחזרה? כלומר, איך אתם מרגישים כשאתם מקבלים ערכת סבונים זולה או בקבוק יין פשוט?

שמחים ששאלתם

בשנות השלושים המוקדמות לחייכם, אתם עדיין ילדים, ואתם צריכים לדעת שהחיים הם לא משחקים של מסעות התחשבנויות, וכדאי שתשנו את המושגים שלכם כשאתם חושבים על מתנות למשפחה. כי אם אתם אומרים, כשאתם מקבלים את המתנה "העיקר הכוונה", כדאי שתתכוונו לזה מעומק ליבכם.

מומלץ לנסות להפוך את המקרה ולהתאים אותו למציאות. במילים אחרות, כדאי להפסיק לחיות בסרט ולהבין שבני המשפחה שלכם הם האנשים הכי קרובים אליכם בעולם, לפעמים עד כדי רמה של קריאת מחשבותיכם. כך שלפעמים מתנה יכולה להיות עזרה בבית, עזרה בטיפול בבן משפחה מבוגר או חולה, עזרה בטיפול בילדים, וכן הלאה. הבנתם את הנקודה.

מתנות למשפחה
מתנות למשפחה

אפשר למצוא מתנות שמשדרות מסר משעשע

למשל, אתם יכולים לקנות לבשלן של המשפחה סינר עם כיתוב משעשע. חשיבה כזאת יכולה לעזור לכם למצוא מתנות למשפחה שהם חכמות וחסכוניות מספיק, ובעיקר שימושיות. אתם יכולים למצוא פריטי אופנה, אם אתם רוצים שמקבל המתנה ישתמש בה באופן יומיומי, או לקנות מתנה שממש מאפיינת אותו.

אז בהקשר הזה תנו לנו להגיד לכם דבר אחד ברור: אין שום מסר לא מנומס במציאת מתנות למשפחה שהן נכונות, משדרות מסר משעשע ומגניב, ולהגיש אותן באהבה, עם עטיפה יפה. אם אתם ממש רוצים, אתם יכולים לצרף זר פרחים מושקע שתמיד משמח.

מה שלא תעשו, לעולם אל תקנו מתנות לא מתאימות

אין דבר גרוע יותר מאשר קניית מתנות למשפחה שלא מתאימות, כי קרוב לוודאי שהאנשים שמקבלים את המתנות לא ישתפו אתכם במחשבותיהם.

יחד עם זאת, כולנו מכירים את בני המשפחה שלא מהססים להביע את דעתם על כל דבר, כך שאם תקנו להם מתנות חסרות התחשבות, הם יקבלו את המסר השגוי שאתם שולחים: "אני לא מתחשב בכם, אז אני נותן לכם את המתנה חסרת הערך הזאת". וברור לכם שאנחנו מתנסחים עכשיו ממש, אבל ממש בעדינות, כן?

הנקודה היא שתמיד יש מה לעשות, יותר נכון למצוא

אתם יכולים לנסות משהו שעובד ברוב המשפחות ומחזיק מעמד למשך תקופת זמן מרשימה. אתם יכולים להיות קצת יותר מאורגנים והתייחס לקניית מתנות למשפחה כמו שאתם מתייחסים לפרויקטים בעבודה שלכם.

אל תקנו מתנות שימושיות מדי או מגניבות מדי, והקפידו על מדיניות של קניית מתנות שהאנשים שמקבלים אותן יהיו מאושרים לקבל. וכן. אנחנו יודעים שזה לא פשוט כמו שזה נשמע. ובכל זאת.