מתנפחים להשכרה בבר/בת מצווה

מזל טוב! בנכם או בתכם הגיעו למצוות!. בתרבות היהודית נערים שמגיעים לגיל 13 ונערות שמגיעות לגיל 12- גילן נקרא גיל מצוות. זהו גיל שבו אותם נערים ונערות מצטרפים לציבור שכפוף לחובות מוסריות, חברתיות – סוג של אחריות.  אין ספק כי מדובר באחר הרגעים היותר מרגשים, רגע המסמל אתם היותם של בני הנוער הופכים מילדים או ילדות לנערים ונערות של ממש עליהם ניתן לסמוך, מוטלת עליהם אחריות ולכן זהו רגע שמחייב חגיגה!.

כל משפחה בוחרת לחגוג את גיל המצוות בצורה שונה. יש משפחות שמפרידות בין אירועים וחוגגות אירוע אחד לבני המשפחה ואירוע נפרד לילדים והחברים ויש משפחות שבוחרות לאגד את כולם יחד לאירוע אחד גדול.

אז נכון, בכל אירוע מצוות יש מוזיקה טובה, אוכל והפעלות, השאלה היא איך ניתן להפוך את האירוע לקצת יותר מיוחד, כזה שיאפשר לילדים להוציא אנרגיה ולמקסם את הכייף שביום שמשי ונעים שכזה. ובכן, אם אתם חוגגים את האירוע שלכם בחוץ, על הדשא בחצר או אפילו בגן אירועים רחב ידיים, תוכלו להשכיר מתנפחים שמתאימים לגיל המצוות. קיר טיפוס מתנפח למשל הוא דרך מצויינת להציב לילדים ולילדות אתגר של ממש.

הילדים מחוברים עם רצועת ביטחון וניצבים אל מול האתגר של לטפס על קיר הטיפוס המתנפח. הקיר עשוי כולו מגומי מה שהופך את הטיפוס לבטיחותי עבור הילדים. ניתן להתאים את הגובה של קיר הטיפוס לגובה הממוצע של הילדים שיהיו נוכחים באירוע. כמובן, שיש גם מדריך מנוסה שמקפיד לשמור על הבטיחות של הילדים ועוזר להם לרדת. יש גם מתנפחים להשכרה אחרים אותם ניתן להשכיר כמו מגלשות בשילוב עם מים זורמים, מבוכים ועוד.

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים מתנפחים לאירוע?
1. חשוב לבדוק שהמתנפחים מחזיקים בתו תקן והם בטיחותיים למשתמש.
2. חשוב לוודא שהמתנפחים שאנו בוחרים אכן מתאימים לגיל המצוות, בכדי שהילדים לא ימצו אותם מהר מדי ויחושו חוסר אתגר.
3. חשוב לוודא שהם אכן מנופחים כמו שצריך וכי יש אדם שמשגיח שכמות הילדים שנמצאת על המתקן איננה עוברת את המותר.

כתיבת תגובה