נעלי נשים
כללי קניות

דברים שגברים חייבים לדעת על נעלי נשים מעוצבות

"גברים אובססיביים למחשופים ונשים אובססיביות לנעליים. זה קורה בשני המינים: לא משנה כמה פעמים כבר ראינו אותם, בכל פעם ששני האובייקטים מוצגים לפנינו – אנחנו חייבים להביט בהם. אנחנו לא יכולים שלא להסתכל. עבור גברים, מחשוף משול לנחיתת עב"מים, זה מה שזה עבורנו. ואם אישה קונה זוג נעליים שהיא ממש ממש אוהבת זה כמו לעלות על החללית שהטיסה את העב"מים לכדור הארץ.

אני חושב שיש יסוד סביר להניח שעב"מים אכן נחתו כבר כאן בכדור הארץ והם לא הצליחו לתפוס את תשומת ליבנו כי אנחנו פשוט כל כך עסוקים במחשופים ובנעליים".

זה מה שהיה לקומיקאי ג'רי סיינפלד לומר עלינו, הנשים (וגם על הגברים), בשנות ה-90 המוקמדות, ואם נהיה כנות –  הוא צודק. כאשר אנחנו רואות חנות נעליים או מזהות מזווית העין חלון ראווה של חנות נעליים – אין כוח בעולם שיוכל לגרור אותנו משם (לרבות חבר שלי, חגורה שחורה בג'ודו!!!), אין כוח שיכול לעצור את הדחף הבלתי נשלט לבחון את ההיצע… תהא זו חנות נעליים פתוחה או סגורה, חנות בשלבי הקמה או חנות נעליים רגע לפני הריסה. אנחנו ניגש לחנות הזו כאילו כוחות מאגיים עליונים מובילים אותנו…לשם.

במילניום החדש, כך מסתבר, הדברים קצת יותר מורכבים. אנחנו כבר לא צריכות להסתובב בחוץ: בקניון או ברחוב כדי להתרשם מקולקציות חדשות של נעלי נשים מעוצבות ואנחנו כבר לא צריכות לבקש מהמוכר לבדוק "אם יש לו את המידה שלנו במחסן". בכל פעם שהדחף בוקע מתוכנו אנחנו יכולות פשוט לפתוח את המחשב ולגלוש אל תוך עולם חסר גבולות  השופע חנויות נעליים מקוונות. ואם לא די בכך יש לנו אפשרות היום לעצב בעצמנו נעליים ולקבל אותן מעוצבות מהמותג האהוב עלינו. עם זאת, במקביל לכל הקדמה והטכנולוגיה, גברים יקרים, אנחנו עדיין ממשיכות לגלות עניין מוגבר עד אובססיבי גם בחנויות הנעליים הפיזיות (ברחוב או בקניון). זה פשוט חזק מאיתנו, ומוטב שלא תשפטו אותנו. אותו הדבר בדיוק, כאמור, קורה גם אצלכם: גם לכם ממתין עולם וירטואלי שלם הכולל מגוון רחב של מחשופים (בכל הצבעים, הצורות והגדלים) והוא במרחק של לחיצת כפתור. ובכל זאת, עדיין תביטו במחשוף של אישה כשהוא מולכם, כי זה חזק גם מכם.

מגפונים, מגפיים, פלטפורמות, סנדלים, נעלי סירה, בובה, נעלי לכה, בלוק, Peep toe, נעלי אוקספורד, עקבי סטילטו, חתול, רוקי או ספול – יש נעליים לכל עת ולכל זמן. התשוקה לנעליים, כמו התאווה לאוכל, אף פעם לא באה על סיפוקה. אנחנו אוכלים ארוחה בבוקר ורעבים שוב בצהריים, ולצערנו הרב אותו רעב תוקף גם  בשעות הערב – וחוזר חלילה ביום שלמחרת. כך בדיוק עובדת גם הכמיהה לנעליים סקסיות ואלגנטיות. גברים יקרים, זה המצב!!! אז מוטב שבמקום לנסות לנצח אותנו, תצטרפו אלינו… אגב, ראיתי זוג מוקסינים לגבר שחבל על הזמן.

כתיבת תגובה