עבודת גבס במרכז

שיפוצים

האם אתם מתכננים שיפוץ בביתכם? אם כן, כדאי לדעת כי כיום באמצעות עבודות גבס ניתן להשלים את מלאכת השיפוץ במהירות ולשדרג את חלל הבית פלאים. הגבס הוא חומר בנייה קל וחזק שמאפשר למעצבי פנים ולקבלן השיפוצים לתכנן ולבנות נישות מרהיבות ביופיין לטלוויזיה עם רמקולים שקועים בקיר ותאורה חבויה, לבנות קירות גבס חדשים במהירות כדי ליצור חלוקה חדשה במבנה, להנמיך תקרות, להתקין קרניזים התורמים למראה יוקרתי ועוד. עם זאת, כאשר מחפשים חברה המבצעת עבודות גבס במרכז חשוב לקבל המלצות אודותיה ומומלץ לפנות רק לחברה מקצועית, מנוסה ואמינה כמו חברת שיפוצים אקספרס.

עיצוב בגבס – אמנות לכל דבר

עבודות גבס הן אמנות לכל דבר ולכן חשוב לפנות רק לחברה המתמחה בתחום זה. ישנם הרבה קבלני עבודות גבס אך יש לפנות רק לקבלן שיפוצים המתמחה ביזמות ובנייה שמציעה תחת קורת גג אחת עבודות גבס דקורטיביות ושיפוצים כלליים. כך ניתן לחסוך עלויות גבוהות בשיפוץ, לקצר את זמן השיפוץ וליהנות מעבודה מרהיבה ביופייה ובאיכותה, עם רמת גימור גבוהה ביותר.

יש לציין כי עבודות גבס במרכז כוללות בניית מזנונים דקורטיביים, בניית מזווה מתקדם ועמיד מגבס עם חלוקה למדפים בהתאמה אישית לפי צרכי אחסון הלקוח, הנמכת תקרות כולל התקנת תאורה חדשנית עם נורות לד וגופי תאורה חבויים, הקמת נישות עם מדפים ותאורה נסתרת, נישה למסך הטלוויזיה ועוד. כמו כן, הגבס מאפשר פתרון של בעיות אקוסטיקה ומהווה פתרון אסתטי לליקויי בנייה הקיימים בבית.

עבודה מהירה ויעילה

חברת שיפוצים אקספרס מציעה עבודות גבס במרכז ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לתקני הבנייה הנדרשים. החברה מתחייבת ללוחות זמנים הנקבעים מראש ומבצעת את עבודתה ביעילות ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח, תוך שימוש בחומרי בנייה איכותיים בלבד.