הריון
בית ומשפחה

7 טיפים לצילומי הריון מושלמים

לא כל יום את בהיריון, רק במשך תשעה חודשים, שהם בערך כ-270 ימים לא קלים, בעיקר כבדים, אבל בסופם את צפויה להביא חיים חדשים לעולם וזה לגמרי שווה את כל כאבי הגב והבחילות והחששות.

רבות בוחרות לתעד את התקופה המיוחדת הזו עם סשן של צילומי הריון מקצועיים אצל צלם או צלמת שמומחים לעניין. אם גם את ביניהן, בוודאי תשמחי לקבל סדרת טיפים כיצד להתכונן לקראת יום הצילומים שבו את הדוגמנית הראשית.

1. להצטלם כשיש כבר בטן מבושלת – מומלץ לתאם יום צילום לזמן שבו הבטן עגולה ובמלוא יופייה. זה לרוב הכי מתאים בין השבוע ה-30 לשבוע ה-35, אבל הטווח יכול להשתנות בין נשים עם קצב היריון שונה. זה הזמן הכי טוב, לפני סוף ההיריון כשהבטן כבר יורדת.
2. להתלבש בהתאם – מומלץ להביא לצילומים מספר סטים של בדים ובגדים חושפי בטן שמתאים לצילום הבטן ההריונית, תכשיטים ואקססוריז שאת אוהבת ומחמיאים לך. מומלץ להביא מבחר מגוון כדי לבחור ביחד עם הצלם את פריטי הלבוש והאבזור שהכי יתאימו לכל צילום. מומלץ להביא דברים שאת מרגישים בהם הכי אמיתית, וכך גם דרך הצילום יעבור החיבור שלך אליכם.
3. מומלץ להגיע לצילומים כשאת מתוקתקת ומטופחת למשעי. כדאי להגיע עם שיער מסודר בצורה החביבה עלייך ובאופן שהוא נראה הכי מדהים. אם תרגישי ותיראי כשאת בשיא יופייך זה יבוא לידי ביטוי גם בתמונות.
4. שמתי לי פודרה – ברור לך שבצילומים את חייבת להיות מאופרת, שכן יש לזה השפעה גדולה על התוצאה הסופית בצילום. מה גם שתאורת הפלאש מאוד חזקה וללא איפור הפנים שלך ייראו חיוורות להחריד. מאוד מומלץ להעביר מייק אפ על הפנים ולבזוק קצת סומק. כך צבע הפנים שלך ייראה טבעי בצילומים.
5. סדרי את הציפורניים – אם את לא עושה עניין מהציפורניים תופתעי לגלות עד כמה שהן דומיננטיות בצילום. התמונות מצולמות ברזולוציה מאוד גבוהה וחדה כך שאפשר לראות את כל הפרטים הכי קטנים בתמונה, וזה כולל את הציפורניים. ציפורניים עם לוק מושקע יכולות לחולל פלאים בתמונות, למשל כשהיד מונחת על הבטן. אז בובה, אל תשכחי לשייף ולסדר את הציפורניים ולמשוח אותן בלק. לא משנה באיזה צבע, גם שקוף יהיה אחלה.
6. אוכל קדימה אוכל – אל תבואי לצילומים על בטן ריקה אבל גם אל תדפקי לאפה ענקית. הריון כידוע מעורר תיאבון ולכן כדאי שתאכלי בדרך לצילומים כדי שתהיה לך אנרגיה לעבור את הסט בהנאה ובלי קולות מהבטן (ולא מהעובר). אם תהיי שבעה תהיי מרוכזת, הכי פשוט. מצד שני, אל תאכלי יותר מדיי כי צילומי ההיריון ידרשו ממך לעמוד ולשכב בפוזות שונות ואם תהיה מלאה מדיי תתקשי לנוע וזה יפגום בצילומים.
7. תבואי עם אנרגיות טובות –  אם תגיעי לחוצה ועצבנית הצילומים ייצאו הרבה פחות טוב. בואי רגועה, שמחה, מתפנקת, וכן גם מתרגשת. כל התחושות החיוביות יוקרנו ממך אל המצלמה.

כתיבת תגובה